В Николаеве почтили память погибших участников АТО и ООС

14 марта 2019, 17:49

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У четвер, 14 березня, в День українського добровольця представники міської та обласної ради спільно із представниками громадськості, студентством, військовослужбовцями та небайдужими жителями Миколаєва хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим учасникам АТО в Донецькій та Луганській областях «Струни пам’яті» вшанували пам’ять тих, хто поклав на вівтар цілісності та незалежності України найцінніше – життя.

Вшанували пам’ять загиблих заступники голови адміністрації Центрального району Олександра Берези та працівники адміністрації.

День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День установлений як свято Верховною Радою України 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Адміністрація Центрального району


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *