В Николаеве по случаю Дня Святого Николая в выставочно-экспозиционном центре Главного управления состоялись праздничные мероприятия для детей

19 декабря 2017, 7:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

18 грудня з нагоди святкування Дня Святого Миколая, до рятувальників завітали переможці дитячого літературного конкурсу та конкурсу малюнку «Не жартуй із вогнем!», а також діти співробітників апарату Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Розпочався захід із урочистої церемонії нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу та художнього творчості, які нещодавно завершився. Маріян Сніжана, Когутенко Катерина, Юрій Лупашко та Олександра Шпаковська отримали цінні подарунки та грамоти. Вручили заохочення: Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, Ганна Каськова, виконувач обов’язків начальника Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Оксана Пащенко,  заступник начальника обласного осередку добровільного пожежного товариства.  На свято також завітала письменник Ангеліна Крихелі, яка  подарувала дітям власну книгу «Найдёныш» та привітала усіх діточок із святом.

Далі учасники заходу отримали чудову нагоду пограти та побавитися разом із представниками Міської центральної дитячої бібліотеки, які переодягнулись у святкові костюми і провели розважальну програму для діточок.

На завершення всі дітлахи отримали цукерки, веселі та щасливі сфотографувалися біля ялинки.

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив:

«Святкувати День Святого Миколая в колі з малечею стало вже гарною традицією для рятувальників. Щороку ми вітаємо діточок із цим гарним святом. Від усіх вогнеборців бажаю, щоб дитячі очі завжди світилися радістю, щоб кожен день їх життя був сповненим позитивних вражень і емоцій. А ми, рятувальники Миколаївщини, будемо нести щоденну варту заради їх безпечного майбутнього!».

ДСНС України в Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *