В Николаеве придумали, как обратить внимание детей на охрану труда

03 января 2019, 22:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Управління Держпраці у Миколаївській області до 15 лютого 2019 року проводить прийом робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2019. Конкурс проводиться ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. 
Мета Конкурсу – привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.
Участь у конкурсі можуть взяти учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.
Вимоги до малюнків: на Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійним, акварельними фарбами чи гуашшю, що висвітлюють тему охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у всіх сферах економічної діяльності.
Увага! Малюнки мають відобразити актуальність теми, мати практичне значення та обов’язково бути оригінальними.
Конкурс складається з двох етапів:
І етап Конкурсу: листопад 2018 року – лютий 2019 року: відбіркові регіональні тури. На цьому етапі учасники надсилають свої роботи до територіальних органів Держпраці (у Миколаївській області — це управління Держпраці у Миколаївській області ). Журі, сформоване управлінням Держпраці у Миколаївській області, обирає роботи, що посіли І, ІІ та ІІІ місця у кожній віковій групі. Роботи переможців регіонального туру надсилається до ДП «Редакція журналу охорона праці» для участі у фіналі конкурсу;
ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2019 року: фінал та оголошення переможців. Саме на цьому етапі журі, склад якого затверджує головний редактор ДП «Редакція журналу охорона праці», обирає серед переможців регіональних турів переможців фіналу Конкурсу.
Переможців І та ІІ туру буде нагороджено цінними подарунками.
Роботи приймаються за адресою Управління Держпраці у Миколаївській області: м. Миколаїв, вул.Маршала Василевського, 40/1. 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *