В Николаеве провели проверку уровня знаний инспекторов-криминалистов

12 ноября 2019, 15:44

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

На базі Слідчого управління ГУНП в Миколаївській області визначеною міжвідомчою робочою групою проводилась перевірка рівня знань інспекторів-криміналістів слідчих підрозділів поліції на відповідність кваліфікації «Спеціаліст».

До складу міжвідомчої групи входили представники правоохоронних органів, наукових та науково-дослідних установ Миколаївської області: начальник відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП підполковник поліції кандидат юридичних наук Андрій Левицький, завідувач сектору криміналістики та експертної роботи ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, Сергій Матвієнко, доцент кафедри Миколаївського інституту права НУ «Одеська юридична академія» кандидат юридичних наук Олена Каплій та завідувач судово-імунологічного відділення обласного бюро СМЕ Антоніна Шульга.

У форматі «круглого столу» інспектори-криміналісти відповідали на поставлені запитання, що стосувалися нормативних документів, які регламентують діяльність криміналістичного забезпечення, питання з теоретичної підготовки та вирішували практичні задачі. Перевірка рівня знань супроводжувалася відео фіксацією.

За результатами іспитів робоча група визначила рівень теоретичної та практичної підготовки інспекторів-криміналістів слідчих підрозділів ГУНП достатнім відповідно до кваліфікації «Спеціаліст».

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *