В Николаеве провели рейдовый осмотр Центрального проспекта

17 января 2020, 12:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

16 січня, з метою дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (затверджені рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 № 28/10 (далі – Правила) працівники відділу координації торгівлі та підприємництва, відділу санітарної інспекції адміністрації Заводського району виїздом на місце та фотофіксацією провели чергове рейдове обстеження пр. Центрального.

За результатами обстеження встановлено, що на більшості об’єктів встановлено урни для сміття, а прилегла територія знаходиться у задовільному стані.

Працівниками адміністрації надані роз’яснення керівникам та робітникам установ, організацій, магазинів щодо якісного та своєчасного прибирання прилеглих територій. Попередили про адміністративну відповідальність передбачену, п. 12.2.32 Правил, ст. 152 КУпАП (“Порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою територій населених пунктів”).

Прилегла територія, яку необхідно обслуговувати та утримувати в задовільному санітарному стані – територія по всьому периметру до проїзної частини, включаючи тротуари, зелену зону, паркувальний карман.

Шановні керівники організацій, установ, підприємств!

Своєчасно організовуйте прибирання прилеглих територій! У разі відсутності, необхідно встановити урни для сміття біля входів до магазинів, офісів, підприємств.

Адміністрація Заводського Району


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *