В Николаеве провели совещание по противодействию игорному бизнесу

14 ноября 2017, 18:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сьогодні, 14 листопада, у залі Головного управління Національної поліції в Миколаївській області відбулась нарада за участі начальника ГУНП генерала поліції третього рангу Юрія Мороза, голови Обласної державної адміністрації Олексія Савченка, прокурора області Тараса Дунаса, начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Романа Кріля, начальника Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки НПУ Костянтина Малишева, начальника відділу протидії кіберзлочинності в Миколаївській області В’ячеслава Куліуша, в.о. міського голови Тетяни Казакової та інших

Силовий блок і представники місцевої влади обговорювали питання нелегальної роботи грального бізнесу на території Миколаєва та Миколаївської області.

Начальник ГУНП в Миколаївській області Юрій Мороз зазначив, що поліцейськими за звітній період було проведено 88 санкціонованих обшуки у приміщеннях, де надавалась можливість доступу до азартних ігор. Вилучено 1 283 одиниці комп’ютерної техніки. 30 червня до суду було направлено обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб за ст. 203 Кримінального кодексі України («Зайняття забороненими видами господарської діяльності») за дев’ятьма епізодами.

Покарання за зайняття гральним бізнесом передбачено Кримінальним Кодексом у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання (неоподатковуваний мінімум доходів громадян 2017 визначений у розмірі 800 гривень, тобто 50 відсотків загальноприйнятої суми прожиткового мінімуму) – тобто від 8 до 32 мільйонів гривень.

Серед проблемних питань зазначалось і про дії ТОВ «Українська національно лотерея». Це підприємство зі 100% іноземним капіталом, яке проводить свою діяльність із організації азартних ігор.

Під час досудових розслідувань або виїзду слідчо-оперативної групи на скарги громадян щодо закладів грального бізнесу, з’ясовується, що ці заклади є пунктами розповсюдження лотерей ТОВ «Українська національна лотерея», яке, згідно з чинним законодавством, має легальне право діяти на всій території держави.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко запропонував звернутися до уряду із пропозицією врегулювати питання діяльності ТОВ «Українська національна лотерея».

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *