В Николаеве проверили ЖКП «Пивдень» — недосчитались автомобилей, компьютерной техники, кондиционеров…

27 мая 2019, 14:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Перевірки діяльності ЖКП «Південь» призвели до реєстрації кримінального провадження. Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

В 2018 році планова перевірка Департаментом внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції та перевірка в 2019 році Держаудитслужбою виявили численні порушення. Зокрема, нестачу за результатами інвентаризації на загальну суму 3 075 955, 89 грн. (недорахувалися машин, комп’ютерної техніки, кондиціонерів, бензопил, мотокіс та ін.).

З’ясувалося, що підприємство мало можливість частково погасити заборгованість з заробітної плати працівникам. Замість цього кошти спрямовувалися, наприклад, на авансування виконання будівельних робіт та на покіс трави. Результати перевірок направлено до поліції. За ознаками кримінального правопорушення (ч.2 ст. 191 КК України — привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) зареєстровано кримінальне провадження.

За словами Андрія Єрмолаева, директора Департамента, цього року заплановано провести низку перевірок виконавчих органів та комунальних підприємств. Про результати буде повідомлятися.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *