В Николаеве продолжают противодействовать нелегальным АЗС

27 декабря 2018, 21:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

27 грудня 2018 року під процесуальним керівництвом Інгульського відділу Миколаївської місцевої прокуратури № 2 спільно із співробітниками Інгульського відділу поліції, за участі представників ПАТ «Миколаївобленерго», ДСНС України в Миколаївській області у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 273 КК України, проведено черговий санкціонований обшук на незаконно розміщеній автозаправної станції по вулиці Херсонське Шосе, 52 А у м. Миколаєві.

У ході обшуку виявлено та вилучено знаряддя вчинення вказаного кримінального правопорушення, а саме: документи, накопичувачі інформації, комп’ютерну техніку, грошові кошти, бланки документів звітності та інше.

Крім того, з місця розташування АГЗС демонтовано тимчасову споруду з якої здійснювалась реалізація палива.

Це є наслідком скоординованих заходів прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса, начальника Поліція Миколаївської області Олександра Анохіна, начальника ГУ ДСНС у Миколаївській області Максим Грицаенко, які були визначені на міжвідомчій нараді з протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території області у жовтні цього року.

На даний час рейди правоохоронців з протидії незаконній діяльності автогазозаправних станцій та пунктів продовжуються. На сьогодні правоохоронцями Миколаївщини припинено діяльність вже майже 50 нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території області.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *