В Николаеве прошла выставка работ воспитаников кружка «Оранжевое небо»

10 декабря 2019, 15:58

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

8 грудня в дитячій бібліотеці №4 відбулося відкриття виставки робіт вихованців «зразкового художнього колективу» гуртка  образотворчого мистецтва «Оранжеве небо» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради. 

Співорганізатори  підійшли дуже творчо до реалізації цього проекту. Члени  гуртка «Клуб Вченого кота» (керівник Маркова А.А.) перевтілилися у юних художників і показали цікаву сценку для всіх присутніх. 

Всі, хто хоч раз у житті бачив, як малюють маленькі діти, помічали, що дитина повністю поринає у процес творчості, не помічаючи нічого навколо себе. Перед маленьким художником є чистий аркуш, пензлі та фарби, а в його уяві —  своє бачення світу. Для дитини не існує таких понять як стиль малюнка, краса і композиція. Маленька людина малює свої емоції і переживання. 

На цій виставці взяли участь понад 30 юних художників віком від 5 до 14 років, серед них: Ренат  Салімов, Анжеліка Чеханова, Ірина Погорєлова, Марія Попова, Мар’яна Кочубей, Ірина Путятинська, Анастасія Яцуненко, Катерина Місюра, Аріанна Шарова, Олександра Зародорожня, Кароліна Протопопова,  Дар’я Корчмар, Вікторія Андрієнко, Вероніка Черепко Тетяна Болотняя, Аліна Капер, Марія Піка, Марія Ступіна, Валерія Гобжелян, Анастасія Воєхевич, Софія Широкопояс, Кароліна Містюкович, Катерина Кологрива, Ірина Доній, Марія Шапошник, Мирослав Федірченко, Марія Верховод, Вікторія Резера, Аліна Шовгенюк, Емілія Анненко, Анастасія Підволоцька та Уляна  Шевчук.

Вони представили понад 50 робіт, виконаних  у різних техніках.

Відкриття виставки не було традиційним.  Відбулася змістовна розмова з керівником  «зразкового художнього колективу» гуртка образотворчого мистецтва «Оранжеве небо»   Андрієвською-Чумак А.В. Присутні цікавилися її освітою, творчими досягненнями, педагогічними методами виховання обдарованих дітей. До розмови долучилися і вихованці гуртка  та розповіли про свої враження від творчого процесу. 

Цього чудового зимового дня відбулася цікава презентація робіт юних художників. Продовж тривалого часу виставка  буде радувати відвідувачів бібліотеки, а попереду у юних художників та їх керівника — нові творчі плани!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *