В Николаеве прошла презентация эскизов памятника воинам, защитникам Украины в АТО

02 июня 2017, 21:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Союзе художников Николаевской области состоялась авторская презентация проектов памятника защитникам Украины в зоне проведения АТО. Об этом сообщается на сайте управления культуры и охраны культурного наследия НГС.

До міського голови та виконавчого комітету Миколаївської міської ради надходять численні пропозиції щодо встановлення на території парку «Перемога» пам’ятника на честь захисників України в зоні проведення АТО .
У зв’язку із цим міський голова Сєнкевич О.Ф. у квітні ц.р. звернувся з проханням до миколаївських скульпторів – родини Макушиних та І.Я. Булавицького — зробити фор-ескізи майбутнього пам’ятника на центральній алеї парку та представити їх на засіданні виставкому Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України.
1 червня 2017 року у виставковій залі Спілки художників відбулася авторська презентація цих проектів. До миколаївських скульпторів на прохання представників громадськості долучилися київський скульптор О. Шевчяк та скульптор з м.Херсону Ю. Степанян.


На презентації крім миколаївських художників були присутні начальники міського та обласного управлінь культури Любаров Ю.Й. та Димитров М.Ф., працівники управління з питань культури та охорони культурної спадщини та департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради, які не брали участь в обговорені.
Розгляд фор-ескізів — це не є конкурсом. Це початковий матеріал, який дає можливість краще зрозуміти та сформувати технічне завдання на розробку проекту майбутнього пам’ятника. Тому ми вдячні їх авторам, які безкоштовно виконали цю роботу, всім миколаївським художникам, які взяли участь в обговорені й висловили свою думку щодо майбутнього пам’ятника. Остаточні висновки виставкому будуть відомі найближчим часом.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *