В Николаеве прошёл праздничный концерт посвящённый Международному женскому дню

07 марта 2020, 13:29

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Миколаєві, 5 березня,  в Обласному палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди  Міжнародного жіночого дня для представниць прекрасної статі Заводського району.

Відкрив   святкову програму  оркестр 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського  (диригент капітан Сергій Смирнов). І це був перший подарунок присутнім жінкам!

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Сенкевич , голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, депутати міської ради: В’ячеслав Карцев, Сергій Жвавий  та Сергій Шульгач. Кращі представниці прекрасної статі отримали грамоти та цінні подарунки. 

dig

На гарний весняний настрій надихнув виступ  учасниць студії класичного танцю «Гранд-па» (керівник Юліана Джулай). Цей колектив подарував дві танцювальні композиції: «Рожевий  вальс» із балету «Лускунчик» П.І.Чайковського і експресивне «Танго». Їх виступи завжди тепло сприймають глядачі. Іноді мимоволі думаєш про те, що ці граціозні створіння позбавлені земного тяжіння, кожного разу дивуєшся легким повітряним стрибкам, піруетам і гнучкій пластиці. 

Пісню Andrea Bocelli  «Vivo per lei» ( «Я живу заради неї») виконав Даніїл Санітар,  соліст народної оперно-вокальної студії (керівник Анатолій Сорочан), лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва. Цей молодий виконавець  має великий творчий потенціал, і ми сподіваємося на його щасливе майбутнє.   

З особливою теплотою і ніжністю виконали пісню «Мама»  учасники молодшої групи зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим),  а старша група подарувала хітову композицію «Сміливі дівчата».

dig

Народному ансамблю танцю «Суднобудівник»  (керівник Антон Кізельман) вдалося  перенести глядачів у неповторний колорит  «Грузинського танцю». Учасниці  передали витончену грацію та  плавність рухів. 

dig

Віта Афанасьєва та Олег Степанов, лауреати обласних та всеукраїнських конкурсів розмовного жанру,  порадували присутніх хорошим українським гумором.

Танцювальна композиція «Струни душі» вже давно у репертуарі  зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).  Вона завжди знаходить відгук у шанувальників сучасної хореографії. 

Порадував слухачів і виступ заслуженої артистки України  Олени Бєлоусової та Ігоря Гордєєва, які виконали пісню Катерини Бужинської «Дві зорі». 

У концерті брала участь і кавер-група «Фреш»  Малокорениського Будинку культури (керівник Людмила Головкова). У їх виконані прозвучала пісня Катерини Бужинської «Красива весна».   

Народний  танець відіграє  важливу роль у вихованні шанобливого ставлення до культури свого народу. Танцювальна  композиція «Хлопчачі розваги» у виконанні зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України  Елла Акманова) вражала високою майстерністю і артистизмом.  

Зірвала бурхливі овації вдячних слухачів пісня «Танго кохання»  автора-виконавця Тетяни Пономарьової, лауреата міжнародних, всеукраїнських  та обласних конкурсів і фестивалів. А супроводжував її виступ Микита Вихорев —  студент Миколаївського коледжу музичного мистецтва та соліст популярного гурту «Blackberry Beat». 

dig

До концертної програми долучився і зразковий вокальний  ансамбль «Фреш тайм» (керівник Катерина Тихонова) з музичними композиціями «Сонце в долонях» та  « Million Voices» (солістка Ангеліна Іванова, хореографія — зразковий ансамбль танцю «Юнги»).

 З «Night Show» присутні поринули у яскраву атмосферу загадковості та чарівності.  

dig

 «Back to future» — танець із золотої колекції народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).  Це постановка легенди Обласного палацу культури, заслуженого працівника культури України Володимира Почтаренка, який   був прикладом шанобливого ставлення до жінки, і кожного року готував концертні програми «Грації» саме до цього свята. 

Свою сонячну енергію, вихор емоцій  подарував народний ансамбль танцю «Суднобудівник» з композицією «Свинг-свинг», яка і завершила святкову програму. 

dig

Глядачі з великою теплотою сприймали кожний виступ, і з гарним настроєм виходили з концертної зали.  Жінки Заводського району переконані у тому, що саме Обласний палац культури завжди подарує їм незабутні враження і яскраві емоції.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *