В Николаеве пьяная женщина избила 10-летнего сына — мальчик попросил защиты и отказался возвращаться домой

13 февраля 2020, 9:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Центральному районі Миколаєва п’яна жінка побила 10-річного сина: хлопчик попросив захисту та категорично відмовився повертатися додому. Надалі буде вирішуватися питання доцільності перебування дитини у родині.

Увечері 10 лютого на гарячу лінію 102 надійшло повідомлення про побиття 10-річної дитини п’яною матір’ю. Після прибуття на виклик представників патрульної поліції – з матір’ю було проведено бесіду, але через страх повторного побиття дитина залишатися вдома на ночівлю відмовилася та пішла до сусідів.

Наступного дня про інцидент було повідомлено службу у справах дітей адміністрації Центрального району. Фахівці виїхали на перевірку побутових умов проживання родини та проведення роз’яснювальної бесіди з батьками. Виїхавши на місце проживання було з’ясовано, що вдома нікого немає. Зі слів сусідів, жінка пішла до друзів, які мають сімнівну репутацію, з якими продовжила вживати алкоголь. відомостей про те, де в цей час знаходився хлопчик не було.

Представниками служби та ЮП Центральний ВП ГУНП в Миколаївській області було знайдено дитину на вулиці брудного, голодного та з явними ознаками побиття у вигляді синців і царапин. Хлопчик попросив захисту та категорично відмовився повертатися додому.

Спеціалістами служби було оформлено акт на знайдену дитину та вміщено до КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» МОР де хлопчику буде надано медичну та психологічну допомогу. Наразі працівниками поліції проводиться робота стосовно притягнення до відповідальності жінки за побиття сина.

Надалі буде вирішуватися питання щодо доцільності перебування дитини у родині.


Адміністрація Центрального району


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *