В Николаеве разрабатывают и проводят тренинги для родителей и педагогов с целью предотвращения буллинга

12 июня 2019, 7:03

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В допомогу освітянам: в Миколаєві обговорили стратегію подолання булінгу та створення правничого інформ-простору для педагогів.

Проблемні питання щодо протидії та запобігання булінгу в регіоні та шляхи їхнього подолання. Про це говорили сьогодні, 11 червня, під час Інформ-дайджесту «Булінг в освітньому середовищі: поради вчителям для нівелювання проблеми», що відбувся на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Серед учасників зустрічі – Народний Депутат України Тарас Коемінь, начальник ГТУ юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, директор департаменту взаємодії з органами державної влади Мін’юсту Ілля Лозинський, державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту Дмитро Кузін, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Захар, директор Регіонального центру з надання БВПД Наталія Гнатуша, представники Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, ГУ Національної поліції у Миколаївській області, а також педагоги Миколаєва.

Протягом заходу учасники проговорили механізми дії всіх партнерів у разі виявлення факту цькування, а також поділилися позитивними кейсами щодо профілактики булінгу в школі.

Крім цього, говорили про створення правничого інформ-простору для педагогів, що має на меті допомогу педагогам у формуванні правосвідомості школярів, а також захисті прав як дітей, так і самих освітян, адже міститиме консультації та роз’яснення з різних аспектів права.

На завершення зустрічі було анонсовано підписання Меморандуму про співпрацю між ГТУЮ у Миколаївській області та Миколаївським обласним інститутом післядипломної освіти. Серед іншого, ним передбачено проведення спільних семінарів та тренінгів для школярів, їхніх батьків та педагогів, в рамках яких надаватимуться практичні механізми захисту прав людини.

«Маємо літні місяці щоб розробити ряд тренінгів для дітей, батьків та педагогів, які вже з вересня будемо впроваджувати в роботу. Впевнений, що поєднавши зусилля ми зможемо подолати таке ганебне явище, як булінг», — відзначив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *