В Николаеве решили помочь молодежи запустить собственный бизнес

23 июня 2019, 12:53

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

«Знайти свою ідею для бізнесу»: в Миколаєві стартувала програма для молоді «Skills Lab: власна справа».

Вже цього року ніша приватних підприємців України поповниться новими обличчями, адже 20 червня в Миколаєві стартувала програма з розвитку бізнес-навичок для молоді «Skills Lab: власна справа», що реалізовується за підтримки CSR Ukraine, експертоною організацією Центром «Розвиток КСВ» і Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

«На наше здивування, з Миколаївської області на цю програму зареєструвалося понад 65 кандидатів. Ми мали відібрати 30, але зважаючи на бажання молоді вчитися та здобувати нові знання, додали ще пʼять місць! Зараз в тренді є розвиток стартапів, особливо це популярно серед студентів. Головне, що б вони не боялися спробувати себе в ролі приватного підприємця, постійно розвивалися та вдосконалювали свої знання. Дуже сподіваємося, що наші учасники згенерують та створять класні проекти, а місто підримає нове покоління підприємців-новаторів» — коментує координатор програми «Skills Lab: власна справа» в Миколаївській області Олеся Братусь.

З чого почати, де взяти натхнення та як виокремити ефективну ідею для власної справи говорили 22 червня під час вступного модулю «Рефлексія та пошук натхнення».

«Сьогодні наша спільна робота спрямована на те, щоб допомогти молодим підприємцям сформувати свою ідею, надихнутися, отримати потрібні інсайти, базові знання для того, щоб запустити власний бізнес. Ми знайомимося, збираємо очікування учасників, говоримо про мотивацію і пошук внутрішніх ресурсів» — підкреслила тренер Ліана Арзуманян, керівник із питань продажів та підтримки клієнтів сегменту малого та мікробізнесу.

Протягом години учасники ділилися між собою думками чому виникає бажання займатися бізнесом, що мотивує їх до роботи та чи готові вони виходити з зони комфорту. Окрема увага — спільним та відмінним рисам понять стартап, самозайнята особа, бізнес.

«Я — студентка одного з вищих навчальних закладів міста. Ми з хлопцями створили стартап «Home Mappy» і зараз займаємося його розробкою. Він покликаний допомогати людям, що мають проблеми з зором, в пошуку предметів навколо себе без посторонньої допомоги. Хочу знайти амбіційних, креативних однодумців для розробки майбутніх стартапів та отримати цінні знання щодо подальшого просування вже існуючого продукту» — ділиться враженнями учасниця проекту Яна Тараненко.

«Перш за все хочу познайомитися з учасниками, налагодити звʼязки, обмінятися контактами, а також отримати ідеї для бізнесу, щоб просунути їх на краудфандинговій платформі, яка має робочу назву «Lamp Idea». Маю бажання створювати еко стартапи і буде дуже круто, якщо хлопці підтримають!» — додала учасниця Альона Нєлєпова.

Протягом наступних трьох тижнів учасники вивчатимуть бізнес-аналіз, юридичні аспекти та фінансову грамотність, маркетинг та фінансування, а закінчиться навчання презентаціями напрацьованих бізнес-планів.

Юлія Почебут


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *