В Николаеве сообщили о подозрении должностным лицам Николаевоблтеплоэнерго: убытки на 600 тысяч гривен

07 ноября 2018, 11:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Повідомлено про підозру колишнім службовим особам “Миколаївоблтеплоенерго” у привласненні коштів комунальної установи на загальну суму понад 600 тис грн.

Органи прокуратури Миколаївщини стоять на сторожі законності використання бюджетних коштів та своєчасно і принципово реагують на порушення у цій сфері.
Так, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів та за погодженням з процесуальним керівником прокуратури області, 06.11.2018 слідчим СУ Головного управління Нацполіції в області повідомлено про підозру двом колишнім працівникам ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» — заступнику директора та головному інженеру, у пособництві у привласненні коштів комунальної установи та службової недбалості, що заподіяло збитки на загальну суму понад 600 тис грн.
Установлено, що вказані особи підписали акти приймання робіт з розробки та надання технічної документації до котлоагрегатів в котельних м. Миколаєва та м. Очакова, хоча роботи фактично виконані не були.
Колишньому заступнику директора підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч.5 ст. 191 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах), колишньому головному інженеру — ч. 2 ст.367 КК України (службова недбалість).
Досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, причетні до кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *