В Николаеве состоялась акция «Шествие за свободу»

19 октября 2019, 14:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївська юстиція долучилася Всеукраїнської акції «Хода за свободу», що проходила сьогодні з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми за підтримки Представництва громадської організації «Кампанія А21».

«Хода за свободу» — мовчазна та мирна хода, яка має на меті звернути увагу на те, що попри стрімкий розвиток цивілізації та технологічні досягнення, у сучасному світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей. Некомерційна організація Walk Free підрахувала, що майже 286 тисяч українців живуть в умовах експлуатації, цифра вражає, для порівняння – це більш ніж половина мешканців Миколаєва.

Учасники ходи в темному одязі з тематичними плакатами та парасольками пройшли головною вулицею міста, від проспекту Центрального до вулиці Адміральської та у зворотньому напрямку.

Водночас, працівники управління юстиції розповідали миколаївцям про ризики та небезпеки, що можуть спіткати заробітчанина за кордоном та надавали практичні поради стосовно того, як убезпечити себе від сучасних рабовласників та не стати «живим товаром», спокусившись на надто привабливі умови праці та захмарні заробітки.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *