В Николаеве состоялось традиционное заседание клуба фронтовых друзей «Победители»

26 марта 2018, 19:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Для нас, миколаївців, 28 березня – це не звичайний весняний день, а свято визволення рідного міста! 26 березня  в Обласному палаці культури відбулося засідання клубу фронтових друзів «Переможці» з нагоди 74-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Концертну програму презентували кращі творчі колективи  Обласного палацу культури.

Відкрив концерт зразковий ансамбль танцю «Юнги»  (керівник Елла Акманова) «Флотським танцем».  Ця тема стала лейтмотивом всієї програми.

Хор ветеранів представив слухачу «Попурі та теми пісень про Миколаїв», які написав керівник колективу – Володимир Горбенко.

Представники молодого покоління —  достойна зміна дідів та прадідів. Дуже емоційно і зворушливо прозвучала пісня Наталії Валевської «Ветеранам минувшей войны» у виконанні Анастасії Якименко. Анастасії вдалося передати глибину цього твору, незважаючи на  її юний вік.

Солісти народного ансамблю бального танцю  «Грація» Леся Моісеєнко та Віктор Богуславський виконали вальс на тему пісні Олександри Пахмутової та Миколи Добронравова «Нежность», яка є  одним з найулюбленіших творів льотчиків.

Пісні воєнних літ пам’ятає і співає не одне покоління.  Вони мають дивовижну силу і не старіють з роками, зберігаючи здатність торкатися найтонших струн людської душі. «Попурі пісень воєнних літ» виконав керівник народної оперно-вокальної студії – Анатолій Сорочан. Його виступ тепло сприймав зал, і з великим задоволенням підспівував знайомі пісні.

96 років на вулицях нашого міста звучать твори у виконанні найстарішого в області духового оркестру (керівник Андрій Чернов).  Жодне  засідання клубу фронтових друзів «Переможці» не обходиться без його участі. У його виконанні прозвучала популярна пісня Матвія Блантера та Олексія Фатьянова  «В городском саду играет духовой оркестр» та «Маленька квітка» Сіднея Беше (соло на кларнеті Андрій Чернов).  Сьогодні у колективі грають музиканти різних поколінь, а об’єднує їх відданість музиці та високий професіоналізм керівника колективу.

Дівчата народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Смирнов) подарували ветеранам запальний «Грузинський танець».

Вальс «Ах, эти тучи в голубом» Олександра Журбіна є сучасною композицією, проте вона написана у стилі  воєнних пісень. Твір прозвучав у виконанні  Ірини Сєрой.

Наймолодші учасники концертної програми Єгор Джемільханов, Іван Курбатов та Ілля Дудник, учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим),  подарували присутнім гарний настрій та ствердили, що найголовніше – завжди залишатися людиною.

«Хлопчачі розваги» у виконанні зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник Елла Акманова) дивують глядача високим професіоналізмом та вправністю рухів.

Звершили концертну програму зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим) та народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Смирнов).

Голова  Миколаївської міської  ради ветеранів Ященко В.М. висловив слова щирої вдячності директору Обласного палацу культури — Добкіній М.М., режисеру-постановнику програми  — Ганні Якіменко та  ведучій — Оксані Івановій.

Глядачі ще довго не розходилися і жваво обговорювали святкове дійство.  Відчувається, що у таких заходах є велика потреба, особливо у людей старшого покоління.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *