В Николаеве судили трех полицейских, которые подозреваются в пытках

30 октября 2018, 7:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Іваном Дірком розглянуті клопотання слідчого щодо обрання запобіжних заходів співробітникам поліції, двоє з яких є оперуповноваженими Інгульського ВП ГУ НП в області, а третій співробітником патрульної поліції.

Відповідно до матеріалів клопотань, останні не маючі на це дозволу, проникли в житло раніше засудженого наркозалежного, завдали йому ударів, у тому числі дерев’яними битами та ключкою для гольфу та доставили до Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області, де протягом кількох годин застосовували до нього фізичне насильство, з метою зізнання у вчиненні злочину.

В обґрунтування ризиків прокурор зазначав, що підозрювані можуть почати переховуватись від слідства, впливати на свідків та потерпілого, перешкоджати провадженню іншим чином.

Захисники просили обрати менш суворі запобіжні заходи, з огляду на те, що підозра не є обґрунтованою, ризики не доведені, окрім цього не доведена неможливість застосування більш м’якого запобіжного заходу, просили врахувати міцні соціальні зв’язки підозрюваних.

Оперуповноважені пояснили, що насильства до потерпілого не застосовували і вранці відпустили додому. Співробітник патрульної поліції повідомив, що лише підвозив інших поліцейських до місця проживання потерпілого, а потім відвіз їх до Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області.

Дослідивши матеріали клопотань та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Іван Дірко обрав щодо оперуповноважених запобіжні заходи у виді цілодобового домашнього арешту, стосовно іншого фігуранта провадження у виді застави у сумі 17 620 грн.


Прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *