В Николаеве суд вынес приговор бывшему директору КП «Николаевский международный аэропорт»

30 декабря 2018, 16:08

Читают: 0 Комментариев: 2 Рейтинг:  
 

Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Володимиром Алєйніковим постановлено вирок колишньому директору КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», винному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України.

Нагадаємо, останній, 27 грудня 2018 року, запропонував та надав неправомірну вигоду у сумі 700 тис гривень голові Миколаївської облдержадміністрації, який діяв під контролем правоохоронних органів, за продовження контракту та призначення його на посаду директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт».

Після чого його було затримано в порядку ст.208 КПК України.

Обвинувальний акт надійшов до суду з угодою про визнання винуватості, укладеною між обвинуваченим та прокурором, відповідно до якої екс-посадовець повністю визнавав свою вину у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та погоджувався на узгоджене сторонами покарання.

Судом встановлено, що угода не суперечить вимогам чинного законодавства, наявні підстави для її затвердження.

За такого, суд постановив затвердити угоду про визнання винуватості, визнав екс-посадовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України та призначив йому узгоджене в угоді сторонами покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роки з випробувальним терміном один рік.

Окрім цього, суд постановив конфіскувати та звернути у дохід держави предмет неправомірної вигоди, а саме грошові кошти у сумі 700 тис. гривень.

Прес-служба Центрального районного суду Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 2

  1. А деньжищи-то такие для взятки как наворовал?

  2. Суд розглядає справу в рамках заявленого позову. Якщо й ще те, що питаєте, то мало не буде — адже там купа знову людей та нових злочинів. А так прибрали кого хотіли.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *