В Николаеве с 13 октября потеплеет в школах

12 октября 2017, 14:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Николаеве 13 октября начнется отопительный сезон 2017-2018 для объектов социально-культурной сферы.

Об этом сообщает отдел информационного обеспечения Николаевского городского совета.

«У середу, 11 жовтня, виконком міської ради прийняв рішення про початок опалювального періоду 2017-2018 рр. для об’єктів соціально-культурної сфери.

Усі члени виконкому одноголосно проголосували за рішення, згідно з яким керівникам ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», а також керівникам підприємств та організацій міста, що мають котельні, надано дозвіл та доручено забезпечити пуск тепла з 13.10.2017 на об’єкти соціально-культурної сфери (дитячі садки, школи, лікарні тощо) відповідно до звернень установ до теплопостачальних підприємств у межах наданих лімітів.

Також департаменту праці та соціального захисту населення, управлінню охорони здоров’я, управлінню освіти, управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини, управлінню у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради доручено в першочерговому порядку забезпечити опалення організацій, закладів та установ соціально-культурної сфери, що мають власні котельні, а також об’єктів, на яких у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 і нижче не забезпечуються належні умови відповідно до санітарних норм», — сказано в сообщении.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *