В Николаеве теперь проводят тесты и помогают найти свою профессию

04 сентября 2017, 12:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Специалисты Николаевского областного центра занятости тестировали детей от 2-х до 17 лет, чтобы определить способности к той или иной профессии.

Об этом сообщает пресс-служба Николаевского ОЦЗ.

В Миколаївському парку «Народний сад» розгорнулось імпровізоване містечко, при вході до якого кожна дитина віком від 2-х до 17-ти років отримувала «паспорт» та мала можливість «влаштуватись на роботу», а отриману винагороду – заробітну плату у символічній валюті обміняти на солодощі та канцтовари у крамниці «Міста Професій». Звичайно ж цей ринок праці хоч він й дитячий, не обійшовся без служби зайнятості. Фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості запропонували усім бажаючим пройти тестування з метою визначення професійних нахилів та здібностей і отримати рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

«Від правильності вибору професії залежить наскільки успішною зможе стати людина в майбутньому чи зможе використати власний потенціал та реалізувати себе, тож профорієнтаційну роботу потрібно розпочинати з найменшого віку, — зазначив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько – І той факт, що наш мобільний центр ніколи не був порожнім підтверджує, що проведення подібних заходів вкрай необхідне та актуальне».

«Місто професій» — перший і єдиний, на сьогоднішній день, масштабний соціальний профорієнтаційний захід, мета якого – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях Ініціатором проекту виступив Міжнародний діловий журнал «CommunityBusinessMagazine». А співорганізатором проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу став Миколаївський обласний центр зайнятості. На фестивалі були представлені як надзвичайно значущі в сучасних умовах професії, так і локально важливі та актуальні для регіону. Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступали до «роботи».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *