В Николаеве тестировали школьников на профессиональные склонности

09 августа 2017, 14:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Николаевский областной центр занятости с начала года в профориентационных мероприятиях привлекли 20 тысяч школьников, из них 230 прошли тестирование, которое определяет профессиональные склонности.

З початку року в профорієнтаційних заходах Миколаївської обласної служби зайнятості взяли участь понад 20 тисяч школярів. З них 230 пройшли тестування у рамках всеукраїнської профорієнтаційної акції на визначення своїх професійних схильностей. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Останнім часом ми прослідковуємо серед школярів тенденцію до свідомого вибору професії: збільшується кількість охочих взяти участь в різних профорієнтаційних моделях, цікавляться історією і перспективою тієї чи іншої професії, ринком праці, можливостями заробітку і так далі, батьки учнів також більш зважено намагаються підходити до цього питання і часто звертаються за порадою до наших фахівців», – зауважив керівник ОЦЗ.

За його словами профорієнтаційна робота серед учнів влітку не припиняється, фахівці служби зайнятості працюють з дітьми в таборах, проводять індивідуальні консультації, виїзні акції тощо.

Всього за 7 місяців поточного року фахівці обласної служби зайнятості організували для шкільної молоді більше 500 профорієнтаційних заходів. Використовуються різноманітні форми роботи – це дні відкритих дверей центру зайнятості та учбових закладів, професіографічні зустрічі, презентації навчальних закладів та професій, економічні екскурсії на підприємства, професійні вікторини, тематичні дискусії, тренінги, уроки-практикуми, майстер-класи та конкурси творчих робіт.

Николаевский ОЦЗ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *