В Николаеве хотят отреставрировать башню Шухова и Дом офицеров флота

09 марта 2019, 11:42

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, наповнює місцеві бюджети додатковими коштами. Міська влада використовую цей фнансовий ресурс як інструмент вирішення інфраструктурних проблем, що накопичувалися роками, розвитку гуманітарної сфери, підтримання високих соціальних стандартів.

На цьому наголосив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, що відбулося 4 березня за участю Презедента України Петра Порошенка.

Зокрема, за рахунок коштів, що надійшли завдяки реформі децентралізації, проведуть масштабну реконструкцію низки важливих для громади міста культурних та туристичних об’єктів.

— Буде оновлено і реконструйовано кілька знакових для Миколаєва культурних і туристичних об’єктів. Це і башта Шухова, і Соборна площа, — сказав Миколаївський міський голова.

Олександр Сєнкевич подякував Петру Порошенку за підтримку міських проектів. При цьому очільник міста відзначив, що допомога надається й з боку благодійного фонду Петра Порошенка. Так, фондом було виділино частину коштів на реконструкцію головної площі Миколаєва. Гроші вже надійшли до міського бюджету.

— Від благодійного фонду Петра Порошенка ми отримаи 3 млн. грн., які  Президент обіцяв під час минулого візиту в місто Миколаїв. Наголошую: гроші надійшли як благодійний внесок, бюджетні кошти не були задіяні, — зазначив Олександр Сєнкевич.

Крім того, планується й реконструкція Будинку офіцерів флоту, оновлення вольєрів в Миколаївському зоопарку.

— Попереду у нас також реставрація пам’ятки архітектура національного значення «Офіцерське зібрання», реконструкція вольєрів для хижаків у найвідомішому в Україні зоопарку, — додав очільник міста.

Відділ коммцнікації Миколаївської міської ради


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *