В Николаеве школьники встретились с героями АТО

05 мая 2017, 19:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В николаевской школе № 29 педагогический коллектив прилагает максимум усилий, чтобы воспитать высоко моральные, гуманные, патриотические качества у школьников. Накануне Дня Победы прошел урок-встреча с воинами АТО.

Головне наше завдання – віддати данину шани героям війни. І тим, хто захищав нашу державу десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні.
Сьогодні ми дивимося на війну іншими очима. Практично кожного торкнулася війна на сході нашої України.
05.05.2017р. у Миколаївській ЗОШ № 29 для учнів 9-11 класів проведено урок-зустріч з учасниками АТО Дзюбан Василем Вікторовичем та батьком учениці школи Губрій Володимиром Миколайовичем.
Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Висловили слова вдячності учнівському, педагогічному колективу за волонтерську допомогу. А саме головне, наголосили на необхідності добре навчатися учням у школі.
На пам`ять про зустріч учні вручили гостям квіти і подякували їм за те, що прийшли та поділилися своїми почуттями й душевними переживаннями.
Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *