В Николаеве школьница избила подругу, чтобы не отдавать долг 5 тыс. гривен

19 марта 2019, 17:42

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Центральному районі Миколаєва між двома неповнолітніми подругами виник конфлікт через борг 5 000 гривень, який закінчився фізичними ушкодженнями. Про це повідомляє Адміністрація Центрального району.

Між двома подругами, неповнолітніми ученицями школи, виник конфлікт через фінансовий борг, який не повернула дівчина. За словами позичальниці, її побив батько та вигнав із дому, тому їй потрібні були кошти на проживання. За їх із подругою домовленістю вже через місяць вона мала повернути борг.

Після того, як дівчині нагадали про заборгованість, вона вирішила замість грошей віддати подрузі мамині золоті прикраси, на що отримала відмову.

За словами постраждалої, вони домовилися зустрітися біля школи аби поговорити та закрити питання щодо боргу. Але на зустріч юна боржниця прийшла ще з 2-ма подругами, після чого відбулася бійка, в ході якої дівчина отримала численні синці та забої.

Незрозумілим чином у постраждалої опинився мобільний телефон нападниці і вона одразу після інциденту зателефонувала її батькові та про все розповіла.

Про ситуацію повідомлено поліцію. Окрім зазначеного інциденту, також визначають де неповнолітня взяла вказану суму грошей.

Зараз потерпіла і нападниця перебувають на контролі служби у справах дітей адміністрації Центрального району. З батьками та дітьми проведена відповідна робота щодо недопущення рецидиву. Родини перебувають під соціальним супроводом у Миколаївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де їм надається допомога психологів та профільних фахівців. Правопорушниці знаходяться на обліку у ЮП Центрального ВП.

Наразі справу передано до суду за ст. 186 КК України.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *