В Николаевской области идет подготовка в ОТГ к выборам старост

22 сентября 2017, 10:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Николаевской области планируется провести выборы старост в объединенных территориальных общинах. Громады в течение года осуществляют свою работу. Но избрание руководителей сельских общин поможет наладить процесс взаимоотношений с соседними селами, старосты возьмут на себя груз ответственности за менеджмент. Они станут связующим звеном между жителями села и руководством ОТГ.

— Шановні Односельці, Друзі !!!
Процес створення та формування нашої об’єднаної громади добігає до свого логічного завершення. Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України визнали нашу громаду, самодостатньою та спроможною. В рейтингу найбагатших громад області ми посіли третє місце, це говорить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. І щоб там не говорили противники децентралізації і об’єднання, вони повинні визнати той факт, що ми з вами рік тому зробили правильний вибір об’єднавшись в сильну спроможну громаду. Так, перший рік роботи і безпосередньо створення громади є дуже важкий. Уявіть собі, за цей рік були створені: відділи освіти, культури, молоді та спорту, відділ надання адміністративних послуг, відділ соціального захисту населення, відділ земельних ресурсів та архітектури, центр первинної медико-санітарної допомоги, комунальний заклад «Коблівська публічна бібліотека», комунальний заклад «Сільська пожежна охорона» агенція місцевого розвитку. Кожен з цих відділів направлений на покращення обслуговування населення нашої громади 18.08.2017 року депутатами Коблівської ОТГ була затверджена програма соціально-економічного розвитку громади на 2017-2020рр. В цій програмі планується зробити в Рибаківці.
1. Реконструкцію водопровідної мережі (кошти виділені, труби вже закуповуються, завершення робіт другий квартал 2018 року
2. Ремонт дорожного покриття довжиною 6 кілометрів
3. Ремонт будинку культури.

4. Проведення робіт по берегоукріпленню (проект виготовляється)
5.  Добудувати станцію доочистки води.
6. Утеплення дитячого садочка.
7. Закупівля санітарного транспорту (в 2018 році первинна медицина переходить на утримання сільської ради. Це дає змогу залучити лікарів в Рибаківську амбулаторію шляхом надання їм житла та достойної заробітної плати. Планується два лікаря) .
Для повноцінної та ефективної роботи всієї громади залишилося обрати старост сіл, що ми з вами і зробимо 01 жовтня 2017 року.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *