В Николаевской области полным ходом идет ремонт «убитой» дороги

27 марта 2019, 14:57

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

На Миколаївщині розпочалась реалізація Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки. Зокрема, це ремонт дороги О150514 Братське-Вознесенськ. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір під час свого робочого візиту до Братського району.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка громади області визначили та розробили 1694 проекти, реалізація яких запланована на найближчі три роки. Під час свого візиту на Братщину у середині лютого на місцевій Раді регіонального розвитку мав розмову з громадою району – всі жителі висловили свої побажання щодо першочерговогї необхідності завершення ремонту дороги, розпочатого минулого року — О150514 Братське-Вознесенськ. І ось не відкладаючи початок, наприкінці березня ми приступили до виконання масштабного проекту з ремонту дороги», — розповідає Олександр Кушнір.

Зазначимо, що цього року буде відремонтовано 14 км дороги. У 2018 році приведено у належний стан 8 км дороги поблизу Вознесенського району, виконано ямковий ремонт поблизу Братського.

За словами Олександра Кушніра, ремонт автошляху, в першу чергу, сполучить два райони та дозволить мешканцям обох комфортно діставатися до необхідних локацій. А це і київська траса, зокрема- шлях до Миколаїва і на Київ. Крім того, це передбачено реформою медицини — госпітальний округ.

«Вже сьогодні на місці залучені необхідна техніка та дорожники. Роботи розпочали невідкладно. Переконаний, що вже цього року нова дорога з’єднає Братський та Вознесенський райони», — наголошує заступник голови ОДА.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Всего 14 км? Это ж так мало….. Надо хотя бы 100 или 200

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *