В Николаевской области 2172 ребенка нашли опекунов

17 мая 2017, 23:40

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

К сожалению, проблема детей, оставшихся без родителей, не обходит стороной и Николаевскую область. Но наши социальные службы делают все возможное, чтобы каждому ребенку найти семью, которая смогла бы обогреть их души, подарить им радость общения, да и просто приласкать.

Одним з основних завдань служби у справах дітей є захист прав дітей, піклування влади про кожну конкретну дитину, яка по волі злої долі потрапляє у біду, залишаючись без батьківської любові та турботи.

В області розгорнуто роботу по захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, виявленню, обліку та влаштуванню до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом останніх трьох років в області зберігається тенденція до зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, значно виріс рівень усиновлення та зберігається стійкатенденція до переваження національного усиновлення над міждержавним.

Але основною формою сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області є опіка та піклування.

На території Миколаївської області під опікою та піклуванням виховуються 2172 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 90 % опікунів та піклувальників є родичами цих дітей, оскільки ця форма сімейного виховання передбачена саме для того, щоб дитина залишилася в родині, якщо з нею трапилося лихо. І таких родин в області налічується 1806.

Також в області продовжують розвиватися такі сімейні форми, як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Протягом 2017 року вже створено 3 дитячі будинки сімейного типу та влаштовано 16 дітей.

На сьогодні в області діють 36 дитячих будинків сімейного типу, де виховуються 227 дітей та 164 прийомні сім’ї, де виховуються 317 дітей. Разом у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховуються 544 дитини відповідної категорії.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *