В Николаевском зоопарке вылупилась парусная ящерица

24 апреля 2019, 15:36

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

20 квітня на території зоопарку проходило свято «День Землі». Подарунком для всіх в цей день був яскравий концерт і цікаві екологічні ігри. Але, виявляється, що він не був єдиним подарунком-сюрпризом в цей день. Саме 20 квітня з’явився на світ малюк парусної агами (Hydrosaurus amboinensis). Про це йдеться на сторінці зоопарку у Facebook.

Поширена ця досить велика (до 110 см у довжину) ящірка на Філіппінських островах, островах Нова Гвінея, Сулавесі, Молуккських островах. Оселяється вона найчастіше в заростях рослин вздовж річок. Характерна особливість ящірки – шкіряні складки на хвості, схожі на вітрила. Звідси походить і назва тварини.

Вилупився малюк агами після 113-денної інкубації в обладнаному співробітниками відділу Акватерраріум інкубаторі. Зараз малюк знаходиться в спеціальному тераріумі – «дитячому садку», де утримуються малюки агам, черепах — всі, які вилупились в цьому році. Перші дві-три доби після народження ящірки можуть нічого не їсти, потім їдять комах відповідного розміру.

На фото – мама і тато агами, новонароджений малюк, загальний вигляд інкубатора.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *