В николаевском ОДК грандиозно завершился 23-й танцевальный сезон «Пасадены»

21 июня 2019, 20:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Кожен із творчих колективів Миколаївського обласного палацу культури  по закінченню навчального року проводить масштабний концерт під час якого звітує перед батьками, рідними та близькими, друзями та знайомими про свої досягнення за минулий рік.

20 червня на площі Обласного палацу культури було галасно та весело, лунали радісні дитячі голоси. Фонтан випромінював райдугу та дарував прохолоду.

Спочатку всі учасники, як справжні зірки, пройшли по червоній доріжці до яскравої блискучої фотозони.

Так розпочиналось грандіозне завершення 23-го танцювального сезону зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена».  Під запальну  музику та спалахи  фотокамер учасники ансамблю отримували нагороди за активну участь у сезоні 2018-2019 років.  Емсі  Роман Власенко дотепними жартами та коментарями підтримував чудовий святковий настрій.

Потім свято продовжилося у комфортній концертній залі Обласного палацу культури.  Цього вечора  вона була наповнена молодіжним драйвом та експресією.

Понад 300 дітей  та підлітків дарували глядачам незабутні емоції. Початкові, підготовчі групи та основний склад  колективу у різнобарвних костюмах презентували номери у різних танцювальних стилях: хіп-хоп, джаз-фанк, хаус, вог, дансхол, брейк данс, хаус.   Вони тримали увагу глядачів протягом  двох відділень програми.

Маленькі  зірочки від чотирьох років намагались виконати підготовлені постановки своїх тренерів, а  досвідчені танцюристи  презентували глядачам сюжетні композиції.

У фіналі щасливі очі виконавців  та глядачів сяяли щастям та дарували один одному посмішки та оплески.

Незміні керівники  «Пасадени»  Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко побажали всім гарного літнього відпочинку.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *