В Николаевском ОДК звучал рок, джаз и классика

26 февраля 2018, 18:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Напередодні довгоочікуваної весни  у концертному залі Обласного палацу культури  відбувся концерт «Від класики до року» народної оперно-вокальної студії.

Це спільний проект Обласного палацу культури (директор заслужений працівник культури України Добкіна М.М.)  та державного вищого  музичного училища  (директор,  заслужений діяч мистецтв України Сирота А.А.). Впродовж останніх років цими закладами втілено в життя ряд цікавих культурно-мистецьких заходів, які розширюють творчі можливості кожного із них.

Керівник студії  Сорочан А.О. дуже творчо підійшов до концепції концертної програми.  Цінителі вокального мистецтва  здійснили мандрівку творами різних епох, жанрів та стилів.

Відкрив концертну програму  народний естрадний оркестр Обласного палацу культури   (керівник,  заслужений діяч мистецтв України Михайло Полторак). У його виконанні прозвучав «Workin Out» із альбому американського джазового піаніста Бобба Тіммонса.

Тетяна Герман, Світлана Ромак, Валерій  Відяпін, Алесандр Березанський, Валентина Пашкевич, Валентин Бойко багато років присвятили оперно-вокальній студії і радують слухачів.

У концертній програмі прозвучали і вокальні дуети у складі: Світлана Ромак і Анатолій Сорочан, Євген Сильницький і Андрій Мудрієвський, Анастасія Нікулова і Дмитро Вінніков, Тетяна Герман і Олександр Березанський.

Ганна Богач не пориває творчих зв’язків зі студією.  У її виконанні прозвучав відомий романс італійського композитора Станіслао Гастальдоні «Заборонена музика».

Учасниця шоу «Голос країни» Марина Кіладзе у супроводі інструментального  ансамблю у складі:  Євгена Покровського, Єгора Войтенка та Костянтина Драммера виконала приголомшливу пісню М.Некрасова та Е. Матюшенка  «One day» («Одного дня»).

Пісню Леді Гаги «Million Reasons» («Мільйони причин») у супроводі  інструментального ансамблю у складі: Максима Ларченка, Михайла Лященка та Олександра Сечіна виконала Алла Кищенко.

Курт Кобейн – фронтмен популярної американської групи «Nirvana».  Його твір «Smeels Like Teen Spirit» («Повіяло юністю») прозвучав у виконанні відомої виконавиці джазових композицій Тетяни Орлової, партія рояля —  Володимир Алексеєв.  Слухачі отримали велику насолоду від виступу цих надзвичайно талановитих творчих особистостей.

Лілія Круміленко  — випускниця Анатолія Олександровича. Сьогодні вона вже  його колега  і цікава виконавиця.  У її виконанні прозвучала каватина цариці Тамари із опери Дмитра Аракішвілі «Сказання про Шото Руставелі».

Стало доброю традицією,  що багато улюблених творів звучать у виконанні самого керівника колективу. Анатолій Олександрович у чудовій вокальній формі і є прикладом для наслідування, мабуть, тому він має стільки прихильників свого таланту!

У концертній програмі взяли участь концертмейстери —  Анжеліка Кравецька,  Ольга Пилипенко та Володимир Бистров, партія віолончелі — Надія  Домуз.

«Кричат скворцы
Во все концы:
«Весна идет —  Весне дорогу!»

Фінальним акордом  стала  пісня І. Дунаєвського із кінофільму «Весна», яка прозвучала у виконанні керівника та солістів народної оперно-вокальної студії.

Вдячні слухачі стоячи аплодували організаторам та учасникам концертної програми. Вони ще довго спілкувалися, а розходилися з гарним, піднесеним настроєм. У цьому і є велика сила мистецтва!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *