В Николаевском ОДК отпраздновали юбилей «Грации»

19 марта 2018, 13:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

17 березня 2018 року народному  ансамблю  бального танцю «Грація» Обласного палацу культури виповнилося 50 років від дня його заснування.

Сьогодні неможливо уявити культурне життя міста та області без  цього уславленого колективу.

Його історія  починається з 1968 року,  коли   була створена школа сучасного бального танцю, перший випуск якої  став ядром ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Лариса Сливняк).

У 1973  році  за вагомий внесок у розвиток культури, високий художній рівень та виконавську майстерність ансамблю присвоєно почесне звання «народний самодіяльний колектив» .

З 1981 року   художнім керівником  ансамблю «Грація»  був  Володимир Почтаренко. Цьому колективу він віддав майже 50 років яскравого творчого життя як учасник та балетмейстер.

Володимир Георгійович  був досвідченим та компетентним спеціалістом у галузі бальної хореографії. Держава визнала його заслуги: у 2009 році Почтаренко В.Г. отримав почесне звання «заслужений працівник культури України».

Сьогодні  колектив очолює  Роман Гусаков —  вихованець Почтаренка В.Г.

В урочистостях взяли участь  начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров М.Ф. ,   голова   постійної депутатської  комісії  з питань культури, науки та освіти, сім`ї та молоді, спорту Миколаївської облради Іванова Н.В., помічник народного депутата України Бориса Козиря Вербицький С.В., президент Херсонської обласної федерації спортивного танцю Головня О.В.

Ювіляри отримали грамоти обласної ради, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Обласного палацу культури та сертифікат на придбання музичного обладнання музичного обладнання від  народного депутата України Бориса Козиря.

Цього вечора концертний зал зібрав учасників народного ансамблю бального танцю «Грація» усіх поколінь. Серед присутніх була і колишній керівник колективу Заборовська О.М.  Організатори   заходу висловили їй  свою вдячність за особистий внесок у розвиток  та становлення «Грації».

Глядачі були у захваті від виступу Тетяни та Сергія Голубєвих —  учасників  колективу   періоду 70-80-х років минулого століття. Вони з глибокою  вдячністю згадують своїх педагогів —  Заборовську О.М.   та Почтаренка В.Г.

Сьогодні  балетмейстери нового покоління, учні Почтаренка В.Г., виводять на паркет своїх вихованців. Серед них  — Роман Гусаков, Віктор Богуславський, Ганна Салімова, Ангеліна Бахтій та Лариса Шиян. За ними майбутнє колективу.

Анастасія  Богуславська та Олександр Почтаренко не поривають своїх творчих зв’язків з «Грацією».  Їх виступи стали окрасою ювілейного концерту.

Цього незабутнього вечора ансамбль «Грація» подарував  глядачам феєрверк яскравих почуттів. Кожен номер вражав своєю вишуканістю і магнетизмом, оригінальністю, бездоганною технікою виконання та яскравими костюмами.

Щорічно народний ансамбль бального танцю «Грація»  підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками на міжнародних і всеукраїнських конкурсах  та фестивалях. Спортивні пари — лауреати Чемпіонатів України з бальної хореографії, переможці Чемпіонату Української Федерації Спортивного Танцю, міжнародних конкурсів у Чехії, Італії, Молдові, Англії  та Польщі.

Тож побажаємо народному ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури подальших  успіхів на професійній ниві, великих досягнень у світі танцювального мистецтва та   плідного, творчого довголіття!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *