В Николаевском ОДК состоялся премьерный показ «Камеди-театра»

29 ноября 2018, 23:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

28 листопада в Обласному палаці культури театральний колектив «Камеді-театр» представив на суд атестаційної комісії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації і найвибагливішого миколаївського глядача виставу «Две кровати, но некстати» за п’єсою «Люкс для іноземців» англійського драматурга-комедіографа  Дейва Фрімена, який багато років писав репризи для знаменитого гумористичного «Шоу Бенні Хілла». Ця п’єса — класичний зразок побутової комедії положень.

Її події відбуваються у зубожілому готелі на кордоні  між Францією і Німеччиною, де вирує фестиваль «Святого Вольфганга», який стає фоном дивної плутанини  і незручних колізій.

У маленькому містечку всі готелі переповнені — вільним залишився однокімнатний «люкс» в готелі «Хайнца», який вже на ладан дихає, і ось-ось розвалиться!

Через непорозуміння персоналу готелю номер заселили двома сімейними парами: Стенлі і Бренда Паркер (Вячеслав Завірюха та Наталія Бєзделова) і Клода і Хельги Філбі (Андрій Тарасюк та Алла Цветкова).

Плутанина дружин, чоловіків і коханки Симони  (Валерія Момот), старого швейцара готелю Карака (Юрій Дульц) і молодого менеджера Хайнца (Роман Власенко), власне, і становить карколомний сюжет п’єси.

Відбуваються комічні любовні пригоди та неочікувані дії, які тримають у захваті глядацьку аудиторію протягом усієї вистави! У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Такий заплутаний сюжет вимагає оригінальної, небуденної подачі.  І не кожен хід в цій «шаховій партії» є абсолютно передбачуваним.

Ця комедія дає широкий простір для режисерської та акторської фантазії. Деталі поведінки персонажів були філігранно відпрацьовані. В результаті характери дійових осіб були виразними та мали свою родзинку гумору.

Керівник театру — Наталія Субботіна, режисер-постановник —  Олександр Субботін.

Сценічна версія —  Олександр Субботін.

Наталія та Олександр Субботіни свідомо не вдавалися до осучаснення твору.  За сюжетом події  відбуваються у 70-ті роки минулого століття, коли не було мобільних телефонів та Інтернету, а телевізор був великою розкішшю. Головне – життя здавалося яскравішим, а люди добрішими. Підсилюється таке відчуття використанням улюблених  мелодій того періоду, характерними зачісками та сукнями.

Сценографія вистави, над якою працював художник Олександр  Тимошевський, задумана так, щоб відтворити відповідний інтер’єр і дати акторам максимальні можливості для самовияву.

Технічне забезпечення сценічного комплексу — Валентин Іванов, Ігор Лисенков, Олександр Хреновськой, Сергій Бадюла та Сергій  Дяченко.

У глядацькому  залі був аншлаг. Колектив зустрічали, як відомих зірок, а у фіналі глядачі на знак поваги скандуючи піднялися і ще довго не відпускали акторів зі сцени.

Члени атестаційної комісії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації дали високу оцінку режисерській роботі та грі акторів, рекомендуючи колектив на присвоєння звання «народний». Було дуже цінно почути  таку оцінку від метрів театрального жанру області — заслуженого артиста України, режисера-постановника Академічного Художнього Російського Драматичного Театру Чверкалюка С.В. та  старшого викладача кафедри режисури коледжу культури і мистецтв Жарикової Л.О.

Незабаром ще один колектив Обласного палацу культури стане «народним». Тож вітаємо Наталію та Олександра Суботіних і весь склад театрального колективу «Камеді-театр» з цією знаковою подією у їх житті!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *