Побыть наедине с собой, помолиться можно в обновленной комнате Николаевского СИЗО

07 ноября 2019, 9:38

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У одному з приміщень відділення господарського обслуговування державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» завершено капітальний ремонт кімнати для богослужінь, де можна побути з собою, помолитися.

Кімната для богослужінь – це своєрідний духовний куточок для кожного православного віруючого засудженого або ув’язненого, які утримуються в нашій установі. Це те місце, де кожен має змогу залишитись наодинці з Богом, помолитись і поновити свої душевні сили. Як писалося раніше, духовну опіку над ув’язненими та засудженими, що утримуються в нашій установі, здійснює протоієрей Собору Різдва Пресвятої Богородиці – кафедрального собору Миколаївської єпархії Української православної церкви в Миколаєві, який, до речі,є найголовнішим собором Миколаївської єпархії, центром духовного життя міста. Протоієрей Серафім Самчук відвідує нашу установу у великі церковні свята та за особистими заявами осіб, що утримуються в слідчому ізоляторі; проводить богослужіння, сповідування та таїнство хрещення.

В процесі ремонту кімнати для богослужінь, встановлено натяжну стелю, замінено на металопластикові вікно та двері, пофарбовано стіни. Кімнату оздоблено іконами та церковним начинням, а відтак – створено усі необхідні умови для здійснення церковних обрядів та надання можливості усім віруючим, що утримуються в установі здійснювати своє право на віросповідання.


Миколаївський Слідчий ізолятор


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *