В Николаевском областном центре занятости карьерные советники помогают в поиске работы

13 ноября 2019, 8:10

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Кар’єрні радники допомогають знайти роботу особам, які зареєстровані у Миколаївському обласному центрі зайнятості.

Миколаївський обласний центр зайнятості: розвиток сучасного суспільства складно уявити без такого поняття як «Клієнтоорієнтованісь». Адже лише знаючи свого клієнта, розуміючи його потреби та передбачаючи його потенційне бажання, можливо створити послуги, від яких не можливо відмовитися.

Основним суб’єктом, що реалізує клієнтоорієнтований підхід є персонал, а в системі служби зайнятості – кар’єрні радники.

З початку 2019 року в Миколаївській обласній службі зайнятості розпочали свою роботу кар’єрні радники, які в індивідуальному порядку допомагають клієнтам в пошуку роботи.

Кар’єрні радники — співробітники центру зайнятості, які забезпечують організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, здійснюють поглиблений індивідуальний супровід осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

Основна мета кар’єрного радника – допомогти клієнту зорієнтуватися в нових обставинах на ринку праці, підвищити його конкурентоспроможність для швидкого та якісного працевлаштування, підтримати шукача роботи в подоланні перешкод для успішної трудової самореалізації. Вони є помічниками, порадниками для всіх, хто бажає знайти чи змінити роботу.

За ініціативою Миколаївського обласного центру зайнятості 8, 12-13 листопада для кар’єрних радників всіх філій Миколаївського ОЦЗ та Миколаївського міського ЦЗ проходять тренінгові заняття з відпрацюванням нових підходів в роботі з клієнтами служби зайнятості.

Програма тренінгів була розроблена успішним бізнес-тренером у сфері консалтингу та продажів- Бєлобровим Віталієм Ігоровичем (м. Херсон), й має на меті підвищити як теоретичні, так й практичні аспекти обізнаності працівників у використанні в роботі методів ефективної комунікації, відпрацювання навичок проведення результативних перемовин та шляхи просування послуг для шукачів роботи.

Під час проходження тренінгів учасники мають можливість більш детально ознайомитися з окремими аспектами процесу налагодження контакту з клієнтом, поняттям та правилами проведення ефективного інтерв’ювання та алгоритмом планування індивідуальної роботи з ним. До кожного блоку питань учасникам було запропоновано практичні вправи, до виконання яких з ентузіазмом долучилися усі присутні. Відпрацювання відбувалося в експериментально — ігровій формі, що дозволило не тільки поглибити рівень володіння інструментами роботи, але й отримали позитивні емоції для подальшого професійного розвитку.

Навчання триває.

Миколаївський обласний центр зайнятості


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *