В Николаевском центре занятости поддерживают молодежные идеи

25 октября 2018, 17:43

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаївському обласному центрі зайнятості відбувся молодіжний нетворкінг «Платформа сучасних ідей», в якому взяли участь директор ОЦЗ Дмитро Оборонько, президент студентства Тимур Ніжніковський, студентський мер м.Миколаєва Дар’я Чорнявська, представники студентського парламенту, активісти молодіжних громадських організацій, фахівці служби зайнятості.

Під час заходу молодіжному активу міста презентували послуги та сучасні сервіси служби зайнятості, за допомогою яких молоді люди могли б вирішувати питання пошуку роботи, оцінювати перспективи створення власного бізнесу, виявити свої здібності та нахили у професійному плані тощо.

«Молодь – рушійна сила в розвитку нашого регіону, тому служба зайнятості, як соціальна структура, зацікавлена у всебічному сприянні впровадженню нових ідей, проектів, які б зробили Миколаївщину кращою. Ми завжди за конструктивне вирішення питань і підтримуємо активних та цілеспрямованих громадян, які прагнуть до самореалізації», – зазначив керівник ОЦЗ.

У рамках взаємовигідної співпраці, як і передбачає суть нетворкінгу, Дмитро Оборонько обговорив можливості участі в спільних проектах, в тому числі за сприяння міжнародних організацій. Запропонував студентам організовувати тренінгові заняття з активного пошуку роботи, які проводитимуть фахівці служби зайнятості, брати участь в соціологічних опитуваннях щодо задоволеності професійним вибором та перспектив працевлаштування. Також студенти могли б створювати спільно з фахівцями служби зайнятості відеоролики за обраними професіями та використовувати їх в роботі зі школярами.

В ході полілогу Дар’я Чорнявська зазначила, що проблема зайнятості молоді дуже важлива і занепокоєння викликає те, що багато молодих фахівців виїжджають працювати закордон, оскільки не вбачають варіантів саморозвитку в Україні. «Сучасна молодь прагне отримувати якомога більше цікавої інформації з різних питань. Є ідея провести бізнес-квести, де ми могли б дізнатися, як знайти роботу, як «викручуватися» з всіляких ситуацій, які можуть виникнути на роботі. Хочемо знати, як знайти ресурси для власної справи», – розповіла студентський мер.

Крім того, було висловлено пропозицію запустити проект на кшталт Клубу професіоналів, який вже працює на базі Миколаївського ОЦЗ для школярів, куди б запрошувалися студенти тієї чи іншої спеціальності і успішні професіонали-практики в цій галузі та розповідали про власний шлях до успіху.

За результатами зустрічі буде створено план спільних дій на основі тих пропозицій, які пролунали під час спілкування.

Відділ інформаційної роботи МОЦЗ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *