В Николаев приедет «Кинобус»

20 июня 2017, 10:31

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Летом 2017 года Фестиваль американского кино «Независимость» отправляется в путешествие по городам Украины. Для того, чтобы больше людей имели возможность увидеть лучшие фильмы фестиваля, организаторами был инициирован «Кинобус», во время которого будут происходить показы фильмов, лекции и мастер-классы в разных городах страны.

12-13 июля «Кинобус» посетит Николаев.

ПРОГРАМА ПОДІЙ У МИКОЛАЄВІ

12 липня. Центральна бібліотека ім. М. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143 А):
11:00-18:00 Хвилина міста. Практичний майстерклас.
Кращі однохвилинні фільми впливають на глядача так само, як будь-який великий фільм. Виклик зробити це протягом 60 секунд — не більш, і не менше. Будинки, площа, автомобілі, велосипеди, люди, гроші, порядок, хаос: місто являє собою організм, який живе двадцять чотири години на добу і змінюється щогодини. Навчись виявляти в сучасний спосіб відчуття від життя свого міста. Ми запрошуємо молодих митців зробити один-хвилинне відео, де місто — головний актор.
Куратор Дмитро Тяжлов — художній керівник курсу операторської майстерності у Київському державному університеті театру, кіно і телебачення, куратор документальної програми фестивалю американського кіно “Незалежність” та лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab.
18:00 Показ короткометражних документальних фільмів Indie Lab 2017
Обов’язкова попередня реєстрація на майстеркласс за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/1BaGGLeaYzB3WNZ717wCt_12ldDGh8XHyyYpjQtsjme4/viewform?edit_requested=true

***

13 липня. Концерт-хол «Юність» (Богоявленський проспект, 28 А).
ВХІД НА ВСІ СЕАНСИ ВІЛЬНИЙ!
12:00 Документальний фільм «Живі всередині»
Фільм-лауреат багатьох міжнародних фестивалів від режисера МАЙКЛА РОССАТО-БЕННЕТТА. ЖИВІ ВСЕРЕДИНІ показує соціального працівника Дена Коена, – засновника неприбуткової організації Music & Memory, – та його боротьбу проти непрацездатної системи охорони здоров’я, аби довести здатність музики боротись із утратою пам’яті та допомагати відновити глибинне розуміння свого “я” всім, хто страждає від такої недуги. Россато-Беннетт відвідує членів родин, які стали свідками дивовижного ефекту особистісної музики на їхніх близьких. Також він проводить захопливі розмови з експертами, зокрема з визнаним невропатологом автором бестселера “Музикофілія: Розповіді про музику та мозок” Олівером Саксом та музикантом, автором пісні Don’t Worry, Be Happy.
Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=fVkrI1R0XjA

14:00 Документальний фільм «Перегони на вимирання»
Володар «Оскара» режисер Луї Псігойос («Бухта» / «The Cove») збирає команду мистців та активістів на секретну операцію, мета якої виявити прихований світ видів, які перебувають під загрозою зникнення, і докласти зусиль, спрямованих на те, щоб захистити їх від масового вимирання. Охоплюючи всю земну кулю, щоб проникнути на найнебезпечніші чорні ринки світу, і використовуючи високі технології, щоб задокументувати зв’язок між викидами вуглецю і вимиранням видів, фільм демонструє приголомшливі, ніколи раніше не бачені óбрази, які по-справжньому змінюють наше бачення світу.
Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=MwxyrLUdcss

16:00 Документальний фільм «Ферма у вантажівці»
Фільм «Ферма у вантажівці» розповідає історію нового покоління міських фермерів. Разом з вантажівкою, кузов якої перетворився на крихітний город, глядачі подорожують Нью-Йорком для того, щоб побачити найдивніші міські ферми і з’ясувати, чи може найбільше місто Америки навчитись годувати себе самостійно. Змішуючи серйозну розповідь з гумором, «Ферма у вантажівці» запрошує глядача замислитись над майбутнім фермерства в місті і над тим, чи потребує сталий розвиток певної дози фантазії для того, щоб бути справді сталим. У фільмі з’являються шеф Ден Барбер, дієтолог Маріон Нестле, дослідник Генрі Гадсон і дуже самотня чайка. Музична розповідь – The Fishermen Three.
Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=abEek9BDYs4

17:00 Лекція кінокритика Надії Заварової
«Фільми, які створили 21 сторіччя: мрійники та прагматики сучасного Голлівуду»

18:30 Фільм-сюрприз


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *