В Николаев с рабочим визитом прибыли эксперты Офиса Координатора проектов ОБСЕ в Украине

20 марта 2018, 22:16

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

20 березня, в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги між Державної службою України з надзвичайних ситуацій та Координатором проектів ОБСЄ в Україні «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності», до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області  із робочим візитом прибули експерти ОБСЄ. Також участь взяли колеги з Головного управління ДСНС України з Херсонської області.

Основною метою зустрічі стало ознайомлення з діяльністю піротехнічних підрозділів Миколаївщини та Херсонщини у сфері приведення в безпечний стан морських акваторій та обговорення питань щодо підвищення потенціалу підрозділів підводного розмінування шляхом започаткування спільного проекту.

Учасників привітав Олег Бондар, начальник управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України, який підкреслив важливість співпраці з міжнародними експертами у питаннях проведення робіт по приведенню в безпечний стан морських акваторій.

Далі до уваги експертів були представлені презентації з доповідями про результати проведеної роботи у даному напрямку у минулих роках, відеофільм із практичною демонстрацією роботи піротехнічного підрозділу. Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, зазначив: «За багато років, протягом яких піротехнічним підрозділом проводяться заходи по розмінуванню підводної акваторії, вже знищено тисячі різнокаліберних боєприпасів. Та щороку ми знаходимо нові «осередки» вибухонебезпечних предметів. Допомога, яку надають експерти ОБСЄ, важлива, адже завдяки цьому створюються більш комфортні умови при виконанні робіт за призначенням для задіяних підрозділів, набувається необхідний професійний досвід. А працюємо ми, в першу чергу, задля безпеки людей: місцевих мешканців і гостей нашого краю»!

В рамках заходу продемонстровано спецтехніку та оснащення піротехніків Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, зокрема: спеціальні автомобілі розмінування, водолазне спорядження, захисні костюми тощо.

На завершення учасники обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки роботи у майбутньому.

Підбиваючи підсумки, Ярослав Юрцаба, національний  керівник програми  зазначив:

«Питання, які сьогодні піднімалися досить актуальні. Зі своєї сторони ми всебічно сприятимемо швидкому вирішенню питання надання технічної допомоги, спрямованої на покращення та оптимізацію матеріальної бази, яка необхідна для здійснення протимінної діяльності».

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *