В новейшей истории украинской государственности нет места коммунистическим и царским символам — Савченко

23 сентября 2018, 0:27

Читают: 0 Комментариев: 5 Рейтинг:  
 

У суботу, 22 вересня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко виступив перед громадою Миколаївщини з ініціативою перенести дата святкування Миколаївської області.

Так, за словами очільника області, дата встановлена в період панування комуністичного режиму не може вважатися святом.

«Дату — 22 вересня 1937 року, коли радянські органи у рік Великого терору, коли український народ знищувався сталінськими посіпаками, створили Миколаївську область, для того щоб приховати дані про кількість знищених людей, спалених сіл, я не можу вважати святом. Я переконаний, що у новітній історії української державності немає місця комуністичним і царським символам. Свято має мати духовність, душу, ми не повинні придумувати якесь «свято території», ми маємо мати свято людей, які живуть і розвивають Миколаївський край. У нас прекрасний покровитель — Святий Миколай, за заступництвом якого звертався кожен у біді чи труднощах. Я ж пропоную звертатись до нього у радості, зокрема встановити наше святкування «Дня області» у день його іменин 22 травня або 19 грудня», — сказав Олексій Савченко.

Відзначимо, що думку про перенесення дати святкування Миколаївської області, як такої, що є спадщиною радянського режиму раніше висловлював Миколаївський краєзнавець Юрій Любаров і вона була підтримана спільнотою.


Прес-служба Миколаївської ОДА


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Комментариев: 5

 1. Аватар Надежда

  Нет место савченко в нашей области

 2. Аватар Здравомыслящий

  Дебил, блин!

 3. Аватар Вся область

  Баран,тебе кто дал право за нас решать ублюдок

 4. Аватар Николай

  Как можно перенести историю,какой спильнотой пидрыманно?Че за ?

 5. Аватар Миколаів

  Підтримую Савченка. Попередні коментарі від рашистів нічого не змінять. Не суйтесь у чужі справи авше місце у параші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *