В Николаевском ОДК поздравили пожилых людей

02 октября 2018, 16:35

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Обласний палац культури зібрав чудове товариство на свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати шану людям, за спиною  у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку.  Саме у 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування міжнародного дня літніх людей.

У цей день  ми маємо можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини людства.

«А душі молоді ніколи не старіють»  — концертну програму під такою назвою презентували творчі колективи Палацу.

Дійсно. Можна бути молодим і у поважному віці, коли живеш з любов’ю до людей, навколишнього світу, коли щовечора дякуєш Богу за прожитий день і намагаєшся робити добро, а від нього й собі маєш радість.

У концертній програмі взяли участь творчі колективи Палацу: хор ветеранів війни та праці (керівник кавалер ордену «За заслуги» Володимир Горбенко, концертмейстер Віктор Тасинкевич),  народний ансамбль бального танцю  «Грація» (керівник Роман Гусаков), зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий ансамбль сучасного танцю (керівник Катерина Алексєєва), народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон  Смирнов), зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим та солісти: Ірина Сєрая, Микола Міценко, Ілона Дмитричєва, Ігор Гордєєв та Наталія Ковальова; учасник камеді-театру Максим Ніконов. Ведучі – Юрій Дульц та Ксенія Рибіна.

Режисеру-постановнику Інесі Круковській вдалося достукатися до сердець присутніх.  Вони щасливі і розчулені розходилися по домівках з трепетною надією, що наступного року неодмінно знову зустрінуться разом.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *