В Николаевском областном дворце культуры состоялось торжественное собрание воинов-интернационалистов

11 февраля 2019, 18:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

9 лютого о 16-й годині в Обласному палаці культури відбулися урочисті збори та концерт з нагоди 30-річчя виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які виконували інтернаціональний обов’язок  на території 26 країн світу.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно і сумлінно виконували військову присягу.

З глибокою шаною учасники заходу згадали усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Афганська війна – це сумна сторінка в  історії нашого народу. Через її горнило пройшло понад 160 тисяч українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.

Поранення отримали понад  8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами.

У цей день воїнів-інтернаціоналістів прийшли привітати —  заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації  Гайдаржи В.В.,  перший заступник міського голови Криленко В.І., радник,  депутат обласної ради Гладун С.М., головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України та учасників антитерористичної операції  Саєнко П.П., голова Миколаївської обласної спілки воїнів інтернаціоналістів та запасу Соловей Ю. Л. та інші.

У концертній програмі взяли  участь:  кращі творчі колективи Обласного палацу культури — народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Смирнов), зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), Валентин Іванов та зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим), шоу-балет «Night Light » народного театрального колективу «Камеді-театр», солісти —  Анатолій Сорочан, Ігор Гордєєв,  ансамбль «Южный патруль» Палацу культури ГУНП в Миколаївській  області (керівник Олександр Малюк),  колектив класичного танцю «Гранд-па» (керівник Юліана Джулай), та інші.

Під час цієї зустрічі очі воїнів-інтернаціоналістів світилися щастям. Сьогодні вони сивочолі, але молоді душею. У них  був чудовий привід зустрітися з побратимами і пригадати  своє славне минуле та бойові подвиги.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *