В ОДК состоялся юбилейный вечер, посвященный 70-летию руководителя народного духового оркестра Андрея Чернова

18 марта 2019, 17:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

16 березня в Обласному палаці культури відбувся ювілейний вечір з нагоди 70-річчя від дня народження та 50-річчя  творчої діяльності керівника народного духового оркестру Чернова А. В.

Андрій Васильович – багатогранна особистість. Він талановитий диригент, педагог, соліст-інструменталіст та композитор.

Символічно, що відкрив творчий вечір фінал 5-ї симфонії Петра Ілліча Чайковського  як символ  торжества світла і добра!

Ювіляра привітали: заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації  Бойченко В.Б., начальник  управління з питань культури та охорони культурної спадщини  Миколаївської міської ради Любаров  Ю.  Й. та  директор Обласного палацу культури, заслужений працівник культури України Добкіна М. М.

Андрій Васильович народився і виріс у надзвичайно творчій сім`ї, де панувала любов до музики: батько, Василь Федотович, чудово володів скрипкою, мати, Анастасія Карпівна, має гарні вокальні здібності. Саме їй присвятила свій музичний дарунок народна оперно-вокальна студія.  У виконані солістки студії Тетяни Герман прозвучала пісня Одарки з опери «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, концертмейстер Анжеліка Кравецька. Керівник Анатолій Сорочан.

Чернов А.В. розпочав свою творчу кар’єру вихованцем військового оркестру, і завершив воєнну кар’єру диригентом військового оркестру західної групи військ у Німеччині. Цього дня його вітали учасники підготовчої групи духового оркестру (керівник Віктор Качановський).

Він з теплотою згадує яскраву подію із своєї юності коли йому пощастило грати у складі військового духового оркестру під час  відкриття Палацу культури і техніки Чорноморського суднобудівного заводу у 1967 році.

До Андрія Васильовича ставляться з великою повагою кращі музиканти міста та області.  Цього дня його вітав володар Гран-прі Міжнародного конкурсу вокалістів імені Юрія Багатікова, соліст обласної філармонії  Денис Місанчук.

Вірним соратником, другом, порадником і людиною, яка переживає за все, що відбувається у житті Андрія Васильовича, є його кохана дружина – Валентина Федорівна.

Майже півстоліття вони разом, і це заслуговує на велику повагу!

Подружжю Чернових присвятили свій виступ  солісти Обласного палацу культури Ірина Сєрая і Микола Міценко.

З 2003 року Андрій Васильович обійняв посаду  керівника народного духового оркестру Обласного палацу культури. Чернов Андрій Васильович та Сорочан Анатолій Олександрович присвятили пісню Марка Фрадкіна на слова Євгена Долматовського «А годы летят»  музикантам усіх поколінь, які нерозривно пов’язали своє життя  з  народним духовим оркестром Обласного палацу культури.

Андрія Васильовича вітали юні музиканти, які  у недалекому майбутньому будуть вписувати сторінки у славну історію нашого оркестру, зокрема: Андрій Гоптарєв,  Анастасія Лебединцева та   Антон Гаврилов.

Арно Бабаджанян. Слухачі мали можливість прослухати його твір  «Серенада» у виконанні оркестру  та інтерпретації нашого маестро, соло на саксофоні-сопрано —  Андрій Чернов. Солісти — Володимир Семерюк, Анатолій Ремський, Олександр Карпов, Петро Шведерський.

Маестро, Ви зіграйте вальс,
Я хочу, щоб бажаннями зустрілись,
Щоб вічно музика душі лилась
І вихором октав мелодія сніжила…

Цього дня відбулася прем’єра.  Андрій Чернов презентував слухачам свій  «Вальс».

Солістка  оркестру Ірина Сєрая розповіла  історію про кохання  романтичної особи до диригента.

Чаруючу музичну композицію  генія джазу-мануш Джанго Рейнхардта «Мінорний свінг»  можна слухати безкінечно. Соло на акордеоні прозвучало у виконанні  Віктора Тасинкевича.

У фіналі прозвучав «Ювілейний марш» Андрія Чернова.

Тож побажаємо Андрію Васильовичу та всьому  складу народного духового оркестру міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *