В одной из школ Николаева состоялся хакатон

18 мая 2018, 16:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

18 травня в Миколаївській школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся методичний хакатон на тему: «Як проектна діяльність змінює свідомість вчителя, учня, батьків та громадськості».

У рамках співпраці зі школами Вітовського району, з метою зацікавити та ознайомити якомога більше людей з проектами, спонукати у прийнятті власних рішень щодо участі в них, продемонструвати як участь у проектах допомагає розвитку особистості вчителя, учня, освітнього середовища, укріплює авторитет закладу в громаді, надати можливість поспілкуватися один з одним і отримати корисні інструменти для розвитку освітнього закладу, педагоги мали можливість відвідати сесії вчителів 29 школи.

Директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк презентувала під час відкриття заходу узагальнений досвід роботи закладу з даного питання. Учень 8 класу Максим Гайченко та учениця 11 класу Катерина Бобко поділились розповідями про участь у проектах та закликали всіх приєднуватись до проектної діяльності.

Свої майстер-класипредставили: Братошевська Світлана Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учителька фізики, Дибченко Валентина Іванівна, учителька біології, Силкіна Анна Василівна, заступник директора з виховної роботи, Мороз Євген Олександрович, учитель історії та правознавства, Бахмутова Олена Валентинівна, практичний психолог, Гайченко Наталя Анатоліївна, учителька географії, Сінченко Тетяна Василівна та Бугір Наталія Федорівна, учителі англійської мови,вчителі початкових класів:РідкобородаЛюбов Вікторівна,Маркелова Наталія Сергіївна, Бикович Наталія Миколаївна.

Приємним було те, що спрацював «ефект довгого хвоста» EdCampUkraine, завдяки спільноті відповідального вчительства зросла кількість педагогів готових мінятись і змінювати систему освіти та будувати Нову українську школу.

Під час підсумку методичного хакатону приємно було чути позитивні відгуки колег про спільну співпрацю та побажання успіхів у подальшій роботі.

Колектив школи № 29


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *