В Очакове открылась выставка художницы Ирины Кирильчук

16 июля 2017, 16:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В экспозиции выставки представлено 39 графических работ мастера. Художница постоянно находится в творческом поиске, у нее много творческих направлений, фантазии, все это сочетается с высоким профессионализмом.

Об этом сообщает издание «Очаков.Инфо».

В творчестве этой интересной и оригинальной художницы тесно переплелись древние времена и настоящее. Такое сочетание имеет целью объединить прошлое и настоящее и продемонстрировать зрителю неисчерпаемые возможности женского таланта.

Виставка — це свято життєрадісності, доброти і гармонії. Художниця веде діалог з глядачем, діліться своїм баченням світу, дарує душевне тепло людям, використовуючи різні художні прийоми і техніку.

Художні образи, створені майстринею сучасного живопису переносять глядачів в особливий культурний простір, наповнений кольорами і поетичним звучанням, тут історія трансформується в реальність.

Художниця дуже любить мистецтво і всі враження від оточуючого світу передає в своїх творах. Результатом цих вражень стали мальовничі фантазії, емоції, почуття майстерно покладені на полотно.

Якщо поглянути у далеке минуле, то ми побачимо, що жінки у давні часи були відсторонені від багатьох речей, в тому числі і від мистецтва. Ще у ХVШ — першій половині Х1Х століття жінок-художниць були одиниці, їх можна було порахувати по пальцях. Жінці у мистецтві була відведена роль музи, вірної дружини чи друга художника. Вона існувала поруч з мистецтвом, творцями були чоловіки. Майже до початку ХХ століття найрізноманітніші фактори відгороджували «велике мистецтво» від жінок, які вміли і хотіли малювати. Та по мірі наближення ХХ століття, коли жінки почали виборювати більше свободи та прав, отримувати широку освіту, виросла і можливість реалізувати себе в професійній художній творчості. І все це, в свою чергу, дало можливість подивитися на світ очима жінки. Період з ХVІІІ до середини Х1Х століття можна вважати періодом усвідомлення художницями свого «Я».

Протягом наступних десятиріч жінки показали, що їм підвладні будь-які напрямки в образотворчому мистецтві – будь то графіка, живопис чи скульптура.

І до сьогодні жіноча творчість вносить рівновагу в загальну культурну картину світу, вона сповнена оптимізмом, животворним началом, вона живить мистецтві змушує його розвиватися. Отримавши можливість виражати себе у творчості і відкрито заявляти про себе – жінка змінила картину світу через свої художні твори, тим самим урізноманітнивши його.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *