В Полтаве социал-демократы объединились с социалистами

29 июля 2017, 20:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В Полтаве собрались партактивы СДП и СПУ. Партии объединились, по их словам, для борьбы против политических рэкетиров. Об этом сообщается на странице Сергея Каплина в Фейсбуке.

«Сьогодні у Полтаві зібралися партактиви СДП та СПУ. Попри вихідний з’їхалися з усієї області, адже ситуація не терпить відтермінувань — об’єднана рада вимушена оперативно реагувати на спробу рейдерського захоплення Соціалістичної партії радником Авакова — Ківою. Який він убіса соціаліст? — за ним тягнеться шлейф-правопорушень, наркоскандалів, неонацистські висловлювання про червоний терор, про похід до мети по трупах.

Фейковий лідер соцпартії (попри те, що в статуті СПУ ця посада ліквідована) Устенко — зробив спробу злити партію собаковам. І це в той час, коли проти нього відкрити кримінальна справа за підробку рішень політрад. Це провадження активно розслідувалося, допоки Аваков не став зацікавленим у віджимі політсили.

Ми об’єднуємось заради спільної боротьби проти політичних рекетирів та задля побудови держави-мрії, соціально орієнтованої країни для наших дітей та онуків. Ми знаємо що ми можемо побудувати тут другу Швецію, український Сингапур і знаємо як це зробити. Для цього нам лише потрібна вся повнота влада, щоб протистояти олігархічним партіям, які 27 років знищують та роздирають Україну.

Вже восени нас чекають вибори до ОТГ. НА спільному засіданні сьогодні вирішили брати в них участь об’єднаними зусиллями. Паралельно готуємось до парламентських та президентських виборів. Союз соціалістів та соціал-демократів — найсильніша політична сила в Європарламенті. Заручившись підтримкою профспілок, ми станемо найпотужнішою політсилою в Україні.

Уже зараз ми маємо плоди спільної співпраці. Ми напрацювали 4 законопроекти, проект дійсно соціальної пенсійної реформи, близько сотні правок до законів і нормативних актів. В майбутньому ми перевернемо законодавчу систему загалом і недопустимо аби в Україні існували антиконституційні геноцидні закони», — говорится в сообщении.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *