В районе ООС побывал Александр Анохин, который поздравил с праздником николаевскую роту патрульной

16 июня 2019, 18:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Перевірив умови несення служби підлеглими у зоні проведення Операції об’єднаних сил та привітав зі святом Святої Трійці спецпризначенців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Миколаїв» начальник миколаївського главку поліції Олександр Анохін.

За його словами, поліцейські, які наразі забезпечують публічний порядок і безпеку громадян на території Донецької області, повинні мати усе необхідне задля оперативного реагування на звернення місцевих мешканців про злочини та інші події.

 

Щодня правоохоронці перевіряють підозрілі транспортні засоби, вилучають із незаконного обігу наркотичні засоби, зброю та боєприпаси, патрулюють вулиці населених пунктів та проводять профілактичні заходи.

Під час робочої поїздки у східний регіон країни Олександр Анохін проінспектував роботу та перевірив знання спецпризначенців, умови їхнього проживання та несення служби. «Упевнений, що усі ви сумлінно ставитесь до виконання службових обов’язків та професійно здійснюєте заходи з протидії злочинності. Завжди пам’ятайте про особисту безпеку. Після вашого повернення, на вас чекатимуть не менш важливі задачі вже вдома — на Миколаївщині, а зараз я вітаю вас усіх зі святом Святої Трійці, та хочу побажати миру, а в душі божої благодаті», — звертаючись до правоохоронців, відзначив полковник поліції Олександр Анохін.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *