В раннюю половую связь вступили 12-летние дети из Николаева

05 декабря 2019, 11:59

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

У Миколаєві 12-річна дівчина розпочала раннє сексуального життя. Служба у справах дітей адміністрації Центрального району попереджує батьків про важливість та необхідність профілактичної та роз’яснювальної роботи з малолітніми і неповнолітніми дітьми щодо полової зрілості та небезпеки раннього сексуального життя.

За словами батьків, останнім часом дитина поводила себе агресивно та розкуто, відрізнялася нетиповою поведінкою для неї.

В ході проведення інформаційної роботи фахівцями служби, дівчинка їм зізналася, що тривалий час товаришує з однолітком зі свого мікрорайону. Як виявилося між дітьми протягом певного періоду тривають добровільні інтимні відносини. Батьки неповнолітніх ні про що не здогадувалися.

В свою чергу, 12-річний хлопець пояснив, що дівчина сама запропонувала йому повторити дії, які вони спостерігали на відео. За його словами, інцидент трапився лише раз і наслідки такої поведінки він розуміє, та шкодує про те що сталося.

Станом на сьогодні, дівчинка потребує системної психологічної допомоги. Крім того, наразі батьки займаються відновленням фізичного здоров’я та морального благополуччя дитини, адже вона потребує комплексної роботи профільних спеціалістів.

Фахівці служби у справах дітей нагадують батькам, які знаходяться на обліку, нагадують, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 59 Закону України «Про освіту», статті 166 Кримінального Кодексу України, статті 150 Сімейного Кодексу України – їх буде притягнуто до відповідальності в судовому порядку.


Адміністрація Центрального району


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар Насят

    Ну правильно, они не знают где их дети. с кем они. А потом удивляются.Мало ремня давали.Какая порофилактика и разговоры.Тут получается с яслей нужно разговарить,что смотри сексом не займись.Когда есть страх перед родителями.такого не будет.В моей семье,мать трепетала перед родителями и в 20 лет,когда выпила с друзьями. Вот так нужно воспитывать.Тогда вырастают порядочные женщины,а не шалавы.Какая с ней работа,ее в газовую камеру и все.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *