В результате пожара в Рыбаковке погибла пожилая женщина

27 сентября 2018, 19:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Актуальна проблема для співробітників Служби порятунку в осінньо-зимовий період — це зростання кількості пожеж в приватному секторі. Звичайна недбалість, перевантаження електромережі, обігрів житла саморобними обігрівачами, не приведене у належний стан пічне опалення — чинники, що  провокують пожежі у побуті. З початку поточного року на Миколаївщині необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей та електрообладнання позбавили життя 28 громадян.

Зокрема, останній випадок загибелі зафіксовано у Березанському районі. Так, 27 вересня о 08:41 на лінію “101” від працівників поліції надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку на вул. Приморській с. Рибаківка. Як з’ясувалось, під час події загинула літня власниця. Ймовірною причиною займання став несправний електросвітильник, через який в будівлі утворилось щільне задимлення. За словами родичів жінки, вона проживала сама та була прикутою до ліжка, що зменшило шанси на її порятунок. До місця події підрозділи ГУ ДСНС не залучались.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до мешканців нашого краю! Попереду опалювальний сезон, тож потрібно вже сьогодні подбати про належний протипожежний стан у власних домівках. Для того, щоб зберегти власне життя та не стати жертвою нещасного випадку, дотримуйтесь наступних настанов фахівців ДСНС:

— не паліть у ліжку;
— користуйтесь тільки сертифікованими та справними електроприладами;
— слідкуйте за станом електромережі, виявивши недоліки усувайте їх вчасно, викликавши спеціалістів;
— у разі виходу  з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
— ніколи не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками (запальничками);
— уникайте перевантаження електричної мережі, вмикаючи одночасно побутові прилади значної потужності.
У разі пожежі телефонуйте за екстреним номером Служби порятунку 101!

ГУ ДСНС України в Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *