В селе Кринички Николаевского района папы носят мам на руках

03 мая 2018, 16:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

За ініціативи інструктора по молоді та спортом Бондарь Юрія Петровича проведено спортивне свято «Тато, мама, Я-спортивна сім’я» в селі Кринички Криничанського старостинського округу Михайлівської сільської ради приурочений до святкування 1 травня.

В змаганні брали участь три сім’ї-команда «Чемпіони» сім’я Шевченка В. зайняла І місце, родинна команда «Переможці» — сім’я Поліщук Л. — ІІ місце та команда «Рижики» сім’я Тютюнника В. — ІІІ місце.

Всі командибули нагороджені грамотами, медалями та призами. Також відбувся футбольний матч у двох категоріях:юнаки та дорослі. Серед юнаків І місце зайняла команда «Козаки», а серед дорослих команда «Термобуд». Всі були нагороджені грамотами та кубками за І та ІІ місця.

Не залишили і наших вболівальників без призів, вони прийняли участь в перетягуванні канату. Спортивні змагання супроводжувалися музикальними номерами — піснями та танцями, в яких активну участь взяли учні Криничанської ЗОШ(Корінецька Ю., Шуліка Ю., Морозюк Є., Марштупа М., Поліщук Т., Антонюк В., Цибко Д., Саїдкулов К., Остапенко М., Грекова А.).

Дякуємо за активну участь всім учасникам спортивного конкурсу, учасникам художньої самодіяльності(Цибко Н.), колективу сільської ради с. Кринички(Беспальчук С., Бондарь Т., Козорез С., Беспальчук І., Кремінська А.) та жителям села Кринички (Тютюнник В., Кремінський С., Бондар Валерій).

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *