В Снигиревском районе Николаевской области работодатели успешно сотрудничают с центром занятости

15 ноября 2018, 8:34

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Снігурівська районна філія ОЦЗ на Миколаївщині успішно налагоджує взаємовигідні партнерські відносини з роботодавцями району, надаючи їм різноманітні послуги, однією з яких є надання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних на нове робоче місце.

Протягом 2018 року шість безробітних були працевлаштовані з наданням роботодавцям компенсації єдиного соціального внеску, з них 1 особу працевлаштовано до ФОП Казьмірука Романа, діяльність якого пов’язана у сфері технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. У серпні місяці Р.Казьмірук звернувся до служби зайнятості з метою пошуку працівника на посаду «слюсар-ремонтник». Спеціалістами служби зайнятості була надана консультація щодо можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску та підібрані особи з числа безробітних. На даний час ФОП Роман Казьмірук успішно проводить свою діяльність і задоволений працівником.

Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників, виплачуючи їм легальну заробітну плату та забезпечуючи соціальні гарантії.

С. Іванова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *